Smart Access Control Multi

Nasza Kontrola Dostępu zasilana bateryjnie, Smart Access Control Multi, to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające elastyczne sterowanie dostępem do pojemników na odpady oraz innych obiektów, w których brak zasilania nie pozwala na tradycyjne metody kontroli dostępu. Dzięki niemu, elektroniczna kontrola dostępu staje się dostępna w każdym miejscu, niezależnie od dostępu do zasilania zewnętrznego. Odkryj nowy standard w bezpieczeństwie, który można łatwo zastosować w różnorodnych środowiskach, podnosząc efektywność i komfort zarządzania dostępem.

Bezprzewodowa kontrola dostępu RFID i NFC zasilana bateryjnie

Zastosowania kontroli dostępu "Smart Access Control Multi"

Pojemniki na odpady

Smart Access Control Multi doskonale sprawdza się w systemach zarządzania odpadami, umożliwiając skuteczną kontrolę dostępu do pojemników na odpady. Jego zdolność do sterowania nawet pięcioma elektrozamkami niezależnie pozwala na precyzyjne zarządzanie różnymi frakcjami odpadów, co wpływa na efektywność procesu recyklingu.

Obiekty bez zasilania

Idealne rozwiązanie dla obiektów, które nie mają dostępu do źródła zasilania. Działa niezależnie, dzięki wbudowanym bateriom, co sprawia, że elektroniczna kontrola dostępu staje się dostępna nawet w odległych miejscach. Idealny wybór dla obiektów oddalonych od standardowej infrastruktury zasilającej, a jednocześnie wymagających skutecznej kontroli dostępu.

Wiaty śmietnikowe

Zastosowanie Smart Access Control Multi w wiatach śmietnikowych to gwarancja bezpieczeństwa i łatwej kontroli dostępu. Elektrozamki zasilane bateryjnie eliminują potrzebę infrastruktury zasilania zewnętrznego, co czyni je idealnym rozwiązaniem do zastosowań w różnych miejscach, także tam, gdzie trudno jest dostarczyć zasilanie.

Jak działa Smart Access Control - prosta i skuteczna kontrola dostępu

Otwieranie za pomocą RFID / NFC

Smart Access Control Multi wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, takie jak RFID/NFC, aby umożliwić szybkie, bezpieczne i bezdotykowe otwieranie. Karty zbliżeniowe lub aplikacje mobilne pozwalają na swobodne korzystanie z zamka, eliminując konieczność tradycyjnych kluczy.

Zarządzanie dostępem - nadawanie i odbieranie uprawnień

Urządzenie posiada tryb administracyjny dzięki, któremu właściciel - administrator w dowolnym momencie może nadać lub odebrać dostęp do obiektu dowolnemu użytkownikowi. Pozwala to na bardzo łatwe zarządzanie dostępem. Rozwiązanie to doskonale się sprawdza w miejscach gdzie wielu użytkowników korzysta z obiektu i występuje duża rotacja dostępu.

Niezależne otwieranie nawet do pięciu frakcji

Jeden z głównych atutów Smart Access Control Multi to jego funkcja "multi-lock". Daje to możliwość niezależnego sterowania nawet pięcioma zamkami niezależnie, za pomocą jednego urządzenia sterującego.

Oszczędność energii dzięki zasilaniu bateryjnemu

Bez konieczności podłączania do sieci energetycznej, Smart Access Control Multi działa na bateriach, co czyni go idealnym rozwiązaniem do miejsc bez dostępu do zasilania zewnętrznego. Długa żywotność baterii zapewnia ciągłą pracę przez wiele miesięcy, minimalizując potrzebę częstej wymiany.

Dobór mechanizmu zamka i baterii pod potrzeby obiektu

Dobór baterii zasilającej

Wspólnie dobierzemy odpowiednie źródło zasilania dostosowane do potrzeb użytkownika ze względu na pojemność, sposób montażu a także preferowany rozmiar baterii.

Dobór mechanizmu zamka

Wspólnie dobierzemy odpowiedni mechanizm elektrozamka zamka tak aby spełniał w jak największym stopniu wymagania użytkownika i obiektu w którym będzie zastosowany.