Smart access control

"Smart access control" to wysokiej jakości i oparte o najnowsze technologie bezprzewodowe urządzenia, służące do kontroli dostępu w różnego rodzaju obiektach. Idelnie spełniające swoje zadnie tam gdzie nie ma dostępu do instalacji elektrycznej.

Urządzenia zasilane bateryjnie - żywotność do kilku lat.

Modułowość systemu umożliwia dobór mechanizmu zamka oraz zasilania pod potrzeby użytkownika.

RFID / NFC - dostęp za pomocą kart, tagów oraz nawet telefonu.

Inteligentna kontrola dostępu - zamki i moduły sterujące

Bezprzewodowe systemy kontroli dostępu

Zastosowanie

Pojemniki i kontenery

Moduł sterujący zamkiem od ICOBER znajduje szerokie zastosowanie w gospodarce zarządzania odpadami. Zazwyczaj miejsca w których zlokalizowane są pojemniki nie mają dostępu do zasalania lub podłączenie ich jest drogie i nieopłacalne. Urządzenie może być stosowane w różnego rodzaju pojemnikach, kontenerach, wiatach śmietnikowych oraz innych zbiornikach na odpady komunalne, przemysłowe, tekstylne, które wymagają kontroli dostępu.

Obiekty bez zasilania

Seria produktów Smart Access Control jest zasilana w pełni bateryjnie, dzięki czemu może być idealnym rozwiązaniem w przypadku pomieszczeń lub obiektów, gdzie trudno o dostęp do zasilania a wymagana jest kontrola dostępu Urządzenie może znaleźć zastosowanie np. w magazynach, szafkach, skrytkach lub kontenerach na placach budowy, gdzie trudno o dostęp do źródła zasilania.

Toalety mobilne

Toalety mobilne często są umieszczane w miejscach publicznych jednak tylko określona grupa osób powinna mieć do nich dostęp. System Smart Access Control pozwala na łatwe nadanie lub odbieranie dostępu (bez dorabiania kluczy). Wszystko dzieje się bez dodatkowego źródła energii elektrycznej. Tylko uprawnione osoby będą korzystać z toalet mobilnych co zapewni rzadszy serwis i łatwiejsze utrzymanie porządku.

SAC BASIC

Dostęp RFID i NFC

Dzięki RFID/NFC 13,56MHz użytkownik ma wygodny dostęp za pomocą kart, tagów a nawet telefonu. Koniec problemów z dorabianiem kluczy. System obsłuży do 1000 różnych użytkowników.

Bezprzewodowe zasilanie

Żywotność baterii nawet do kilku lat - w zależności od wybranej pojemności. Złącze zasilające pozwala w bardzo łatwy sposób podłączyć baterie spełniającą potrzeby użytkownika. Bardzo łatwa wymiana źródła zasilania.

Interakcja z użytkownikiem

Interakcja z użytkownikiem za pomocą wbudowanego przycisku z diodą LED RGB. Informowanie użytkownika o dostępie, braku dostępu oraz trybie administratora.

Zarządzanie dostępem

Moduł sterujący posiada złącze zasilające oraz złącze do sterowania zamkiem, dzięki temu w łatwy sposób można dostosować baterie i mechanizm zamka do potrzeb konkretnego obiektu.

Poziom szczelności IP67

Wysoki poziom szczelności urządzenia pozwala na zastosowanie czujnika nawet w miejscu gdzie będzie narażony na opady  wilgoć i pyły.

Modułowość / Elastyczność

Administrator w łatwy i intuicyjny sposób ma możliwość nadawania i odbierania praw dostępu użytkownikom. Koniec problemu z dystrybucją kluczy.