WS-301

Czujnik otwarcia - zamknięcia

Magnetyczny przełącznik stykowy można zamontować na dowolnych drzwiach lub oknach w celu wykrycia otwarcia lub zamknięcia. Umożliwia on monitorowanie bezpieczeństwa w danym pomieszczeniu, alarmując o włamaniu lub nieuprawnionym wejściu do monitorowanych pomieszczeń. Urządzenie jest wyposażone w system alarmowania administratora o wszelkich próbach demontażu urządzenia

Kontrola otwarcia drzwi, okien i nie tylko

Podgląd otwarcia/zamknięcia przez komputer bądź aplikację mobilną

Alarmowanie użytkownika o nieautoryzowanym wejściu

Żywotność baterii do 7 lat

Łatwa instalacja - urządzenie jest w pełni bezprzewodowe

WS-301

Zastosowanie

Biura oraz powierzchnie komercyjne

Wszędzie tam gdzie zdalne lub czasowe włączanie oraz wyłączanie urządzeń wpłynie na znaczne oszczędności energii. Użytkownik nie musi bać się o to, że jakieś urządzenia w firmie pozostały włączone i energia elektryczna jest marnowana. Użytkownik może zrobić to zdalnie z dowolnego miejsca przy użyciu telefonu bądź komputera bądź urządzenie wyłączy się samo o określonej godzinie.

Urządzenie nie wymaga zmian w istniejącej instalacji elektrycznej !

WS-301

Korzyści

Poprawa bezpieczeństwa

Efektywne monitorowanie

Łatwe i efektywne zarządzanie budynkiem

green plant in clear glass vase
green plant in clear glass vase
Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.