WS-202

Czujnik ruchu - obecności

Jest to czujnik PIR do wykrywania ruchu lub obecności osób. Zasięg działania to nawet 8 metrów. Ponadto czujnik WS-202 wyposażony jest w czujnik natężenia oświetlenia co pozwala w przypadku wykrycia ruchu wyzwalać sceny świetlne w zależności od pory dnia / natężenia oświetlenia. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz bateryjnemu zasilaniu jest łatwy do zainstalowania w każdym miejscu i nie wymaga zmian w istniejącej instalacji elektrycznej. Może być szeroko stosowany w inteligentnych biurach, domach, szkołach, magazynach itp. Czujnik WS-202 jest kompatybilny z innymi urządzeniami dostępnymi w naszej ofercie.

Wykrywanie ruchu i obecności

Pomiar natężenia oświetlenia

Alarmowanie użytkownika o nieautoryzowanym wejściu

Żywotność baterii do 4 lat

Łatwa instalacja w dowolnym miejscu - urządzenie w pełni bezprzewodowe

WS-202

Zastosowanie

Biura oraz powierzchnie komercyjne

Czujnik doskonale się sprawdza w pomieszczeniach z których korzysta się nieregularnie. Sterowanie oświetleniem i innymi urządzeniami tylko gdy ktoś znajduje się w pomieszczeniu, w znacznym stopniu wpływa na oszczędności związane z użyciem energii. Eliminuje to sytuacje w których ktoś zapomniał wyłączyć oświetlenia lub inne urządzenie. Wpływa to w znacznym stopniu na oszczędność energii elektrycznej.

Urządzenie nie wymaga zmian w istniejącej instalacji elektrycznej !

WS-202

Korzyści

Poprawa bezpieczeństwa

Efektywne monitorowanie

Łatwe i efektywne zarządzanie budynkiem

green plant in clear glass vase
green plant in clear glass vase
Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.