EM500-UDL

Czujnik dystansu-zapełnienia

Czujnik EM500-UDL zapewnia bardzo dokładny pomiar odległości/zapełnienia. Może być stosowany w trudnych warunkach, takich jak monitorowanie powodzi, gospodarka ściekowa, gospodarka odpadami, monitorowanie poziomu zapełnienia w silosach oraz zbiornikach na nawozy i inne. Pomiar jest oparty na metodzie ultradźwiękowej.

Zakres pomiaru 0.3m do 10m

Energo oszczędne urządzenie, żywotność baterii nawet do 10 lat

Pomiar obiektów niebezpiecznych i zagrażających życiu i zdrowiu

Możliwość stosowania w trudnych warunkach

Pomiar różnego rodzaju płynów i cieczy

EM500-UDL

Zastosowanie

Gospodarka zarządzania odpadami

Urządzenie może być stosowane w gospodarce zarządzania odpadami, w pojemnikach na różnego rodzaju odpady, kontenerach na ciuchy itp. Powoduje to znaczne oszczędności środków, wzrost produktywności oraz efektywniejsze zarządzanie. Na przykład wywóz może odbywać się tylko w przypadku gdy pojemniki są pełne.

Silosy oraz magazyny

Doskonale sprawdza się w mierzeniu zapełnienia w silosach oraz magazynach. Wspomaga proces monitorowania i kontroli zasobów oraz podejmowania decyzji.

Zbiorniki wodne

Ważnym jest aby monitorować poziom w różnego rodzaju zbiornikach wodnych. System monitorowania i alarmowania pozwala na szybsze podejmowanie decyzji. Idzie za tym bezpieczeństwo.

Urządzenie jest zasilane bateryjnie co pozwala na zastosowanie różnych miejscach bez konieczności stosowania dodatkowej instalacji elektrycznej.

EM500-UDL

Korzyści

green plant in clear glass vase
green plant in clear glass vase

Poprawa wydajności i produktywności

Optymalizacja zysków i oszczędności

Poprawa bezpieczeństwa

Wspomaga proces podejmowania decyzji

Efektywne i łatwe monitorowanie

Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej.