EM500-SWL

Czujnik monitorujący poziom cieczy

Czujnik EM500-SWL jest przeznaczony do pomiaru poziomu wody w zamkniętych i otwartych zbiornikach wodnych przy całkowitym zanurzeniu w cieczy. Jest wytrzymały i uszczelniony, aby zapobiec korozji i awariom.

Pomiar poziomu cieczy nawet do 200m

Energo oszczędne urządzenie, żywotność baterii nawet do 10 lat

Dokładność pomiaru 0.5% z rozdzielczością 0.01m

Temperatura działania od -30 ~70 °C

Odporność na korozję oraz środki chemiczne

EM500-SWL

Zastosowanie

Zbiorniki wodne

Niezwykle ważne jest wczesne informowanie o zbyt dużym lub zbyt niskim poziomie wód w zbiornikach. Monitorowanie poziomu przy użyciu czujnika EM500-SWL pozwala to na wczesne alarmowanie w obu przypadkach. Inteligentne monitorowanie oraz wczesna reakcja może zapobiec powodziom lub przerwami w dostawach.

Magazyny

Monitorowanie poziomu w magazynach cieczy, alarmowanie np. o zbyt niskim poziomie. Pomaga to w procesie zarządzania i podejmowania decyzji.

Urządzenie jest zasilane bateryjnie co pozwala na zastosowanie różnych miejscach bez konieczności stosowania dodatkowej instalacji elektrycznej.

EM500-SWL

Korzyści

green plant in clear glass vase
green plant in clear glass vase

Poprawa wydajności i produktywności

Optymalizacja zysków i oszczędności

Wspomaga proces podejmowania decyzji

Efektywne i łatwe monitorowanie

Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej.