EM500-LGT

Czujnik natężenia oświetlenia

Czujnik EM500-LGT jest przeznaczony do wykrywania natężenia światła w trudnych warunkach środowiskowych. Jest on przydatny w wielu zastosowaniach, takich jak kontrola jasności, sterowanie oświetleniem w zależności od natężenia światła, ochrona, ogrodnictwo, kwiaciarstwo itp.

Pomiar natężenia oświetlenia 0~100 000 lux

Energo oszczędne urządzenie, żywotność baterii nawet do 10 lat

Dokładność pomiaru 3% z rozdzielczością 1 lux

Temperatura działania od -30 ~70 °C

Szybkość rozpoznania zmian oświetlenia w 1s

EM500-LGT

Zastosowanie

Sterowanie oświetleniem w szklarniach i innych miejscach upraw

Obecność światła jest nieodłącznym elementem uprawy roślin. Monitorując natężenie oświetlenia można w odpowiedni sposób sterować systemem oświetlenia wpływając na rezultaty upraw. Idą oczywiście za tym zyski

Sterowanie oświetleniem w miastach

Sterowanie oświetleniem ulicznym w zależności od natężenia promieni słonecznych wprowadza znaczne oszczędności energii elektrycznej

Urządzenie jest zasilane bateryjnie co pozwala na zastosowanie różnych miejscach bez konieczności stosowania dodatkowej instalacji elektrycznej.

EM500-LGT

Korzyści

green plant in clear glass vase
green plant in clear glass vase

Poprawa wydajności i produktywności

Optymalizacja zysków i oszczędności

Wspomaga proces podejmowania decyzji

Efektywne i łatwe monitorowanie

Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej.