WS-52X

Inteligentne gniazdko

WS52x to inteligentne przenośne gniazdo do monitorowania i kontroli urządzeń elektrycznych. Może być używany do włączania i wyłączania urządzeń lokalnie lub zdalnie oraz mierzenia danych dotyczących zużycia energii przez podłączone do niego urządzenia, a nawet wysyłania alarmów nadprądowych. Działanie urządzenia może być skonfigurowane w oparciu o planowany czas działania. Gniazdko posiada ochronę przed przepięciami co dodatkowo zabezpiecza urządzenia przez uszkodzeniem. Może być monitorowane i kontrolowane poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną oraz wyzwalany przez inne czujniki znajdujące się w naszej ofercie.

Zdalne włączanie i wyłączanie zasilania

Włączanie i wyłączanie w oparciu o planowany czas

Zabezpieczenie przed przeciążeniami

Pomiar zużycia energii

WS-52X

Zastosowanie

Biura oraz powierzchnie komercyjne

Wszędzie tam gdzie zdalne lub czasowe włączanie oraz wyłączanie urządzeń wpłynie na znaczne oszczędności energii. Użytkownik nie musi bać się o to, że jakieś urządzenia w firmie pozostały włączone i energia elektryczna jest marnowana. Użytkownik może zrobić to zdalnie z dowolnego miejsca przy użyciu telefonu bądź komputera bądź urządzenie wyłączy się samo o określonej godzinie.

Urządzenie nie wymaga zmian w istniejącej instalacji elektrycznej !

WS-52X

Korzyści

Optymalizacja zysków i oszczędności

Poprawa wydajności i produktywności

Poprawa bezpieczeństwa

Efektywne i łatwe monitorowanie

Łatwe i efektywne zarządzanie budynkiem

green plant in clear glass vase
green plant in clear glass vase
Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.