WS-50X

Inteligentne przełącznik

WS50x to inteligentny przełącznik ścienny do lokalnego i zdalnego sterowania oświetleniem i urządzeniami elektrycznymi. Przyjmuje standardowe rozmiary dla większości międzynarodowych typów przełączników, które mogą bezpośrednio zastąpić tradycyjne przełączniki. WS50x może być monitorowany i sterowany zdalnie poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną oraz wyzwalany przez inne czujniki znajdujące się w naszej ofercie. WS50x może być szeroko stosowany do zastosowań wewnętrznych w domach, biurach, hotelach, muzeach itp.

Zdalne przełączanie

Przełączanie w oparciu o ustawiony harmonogram

Pomiar zużycia energii

WS-50X

Zastosowanie

Biura oraz powierzchnie komercyjne

Wszędzie tam gdzie zdalne lub czasowe włączanie oraz wyłączanie urządzeń wpłynie na znaczne oszczędności energii. Użytkownik nie musi bać się o to, że jakieś urządzenia w firmie pozostały włączone i energia elektryczna jest marnowana. Użytkownik może zrobić to zdalnie z dowolnego miejsca przy użyciu telefonu bądź komputera bądź urządzenie wyłączy się samo o określonej godzinie.

Urządzenie nie wymaga zmian w istniejącej instalacji elektrycznej !

WS-50X

Korzyści

Optymalizacja zysków i oszczędności

Poprawa wydajności i produktywności

Poprawa bezpieczeństwa

Efektywne i łatwe monitorowanie

Łatwe i efektywne zarządzanie budynkiem

green plant in clear glass vase
green plant in clear glass vase
Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.