WS - 101

Inteligentny przycisk

inteligentny przycisk do bezprzewodowego sterowania, wyzwalania i alarmowania. WS101 obsługuje wiele reakcji, z których wszystkie mogą być zdefiniowane przez użytkownika do sterowania urządzeniami lub wyzwalania scen. Ponadto istnieje również czerwony przycisk, który służy przede wszystkim do wysyłania alarmów SOS. Kompaktowy i zasilany baterią, WS101 jest łatwy do zainstalowania i przenoszenia wszędzie. Użytkownicy mogą znać alarmy i używać WS101 do łatwego wyzwalania innych czujników lub urządzeń zdalnie poprzez aplikacje internetowe i mobilne. WS101 może być szeroko stosowany w inteligentnych domach, inteligentnych biurach, hotelach, szkołach itp.

W zależności od sekwencji naciśnięć można wywołać różne akcje tzn. sterować urządzeniami, wyzwalać sceny świetlne lub wysyłać alarmy

Wbudowany wskaźnik LED i brzęczyk informujący o naciśnięciu przycisku, stanie sieci, niskim poziomie baterii

Żywotność baterii do 4 lat

Łatwa instalacja w dowolnym miejscu - urządzenie w pełni bezprzewodowe

WS - 101

Zastosowanie

Jeden przycisk może posiadać wiele funkcji. W zależności od sekwencji wciśnięć może wykonać różne akcje. Może zarówno zostać zastosowany do sterowania urządzeniami oraz do wzywania pomocy lub powiadamiania o różnych zdarzeniach.

Biura i budynki komercyjne

Włączanie urządzeń oraz wzywanie pomocy. Wciskając przycisk konkretny użytkownik może zostać natychmiast zostać powiadomiony o tym że jego interwencja jest niezbędna.

Obiekty użyteczności publicznej

Wzywanie pomocy w przypadku wypadków i innych zdarzeń

WS - 101

Korzyści

Poprawa bezpieczeństwa

Efektywne monitorowanie

Łatwe i efektywne zarządzanie budynkiem i personelem

green plant in clear glass vase
green plant in clear glass vase
Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko. Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.