UC-50X

Kontroler zaworów elektromagnetycznych

Seria UC50x to kontrolery LoRaWAN® służące do akwizycji danych z wielu czujników. Zawiera różne interfejsy I/O, takie jak wejścia analogowe, wejścia cyfrowe, wyjścia cyfrowe, porty szeregowe takie jak RS232 oraz RS485, co upraszcza wdrażanie. Sterownik znakomicie nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Zapewnia zasilanie słoneczne oraz wbudowaną baterię i jest wyposażony w obudowę o klasie IP67 i złącza M12, aby chronić się przed wodą i pyłem w trudnych warunkach.

Wejścia analogowe

Wejścia i wyjścia cyfrowe

Interfejs RS232 oraz RS485

Zasilanie bateryjne z funkcją ładowania panelem solarnym (UC501)

Klasa szczelności IP67

UC-50X

Interfejsy przemysłowe

Kontroler UC500 LoRaWAN wbudowany wiele interfejsów przemysłowych do podłączenia wszystkich typów czujników, mierników i innych urządzeń.

  • RS232

  • RS485

  • GPIO

  • Wejścia analogowe

UC-50X

Mostek modbus

Mostek danych Modbus pomiędzy siecią szeregową a siecią Ethernet poprzez LoRaWAN

UC-50X

Licznik impulsów

Monitorowanie zużycia wody, gazu oraz przepływu

UC-50X

Zasilanie bateryjne

Sterownik posiada zasilanie bateryjne z możliwością ładowania za pomocą wbudowanego panelu solarnego. Dzięki energooszczędnej technologii LoRaWAN pozwala na bardzo długie działanie na zaledwie jednej baterii. Powoduje to brak konieczności w istniejącą instalacje, użytkownik może umieścić sterownik w dowolnym miejscu i cieszyć się jego działaniem

UC-50X

Szczelna obudowa IP67

Sterownik jest umieszczony w obudowie o klasie szczelności IP67. Może zostać umieszczony w dowolnym miejscu bez względu na panujące tam warunki atmosferyczne.

Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko.

Sterowanie odbywa się za pomocą bardzo intuicyjnego interfejsu znajdującego się na platformie analitycznej.

Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.