UC-300

Kontroler zaworów elektromagnetycznych

Seria UC300 to kontroler IoT służący do zdalnego sterowania i pozyskiwania danych z różnych urządzeń. Zawiera wiele interfejsów I/O, w tym wejście analogowe, wejście cyfrowe, wyjście przekaźnikowe, port szeregowy, wejście PT100RTD, które wspierają zdalną transmisję danych urządzeń poprzez sieć LoRaWAN lub 3/4G. W połączeniu z rozwiązaniem Milesight IoTClouds, może monitorować i kontrolować zdalne urządzenia poprzez serwer internetowy lub aplikację mobilną. Dzięki przemysłowej konstrukcji i metalowej obudowie IP30, UC300 jest szeroko stosowany w aplikacjach wewnętrznych, takich jak inteligentne fabryki, automatyka budynkowa, itp.

Wejścia analogowe

Wejścia i wyjścia cyfrowe

Interfejs RS232 oraz RS485

Interfejs do pomiaru temperatury PT100RTD

Zasilanie bateryjne z funkcją ładowania panelem solarnym (UC501)

Klasa szczelności IP67

UC-300

Interfejsy przemysłowe

Kontroler UC300 LoRaWAN wbudowany wiele interfejsów przemysłowych do podłączenia wszystkich typów czujników, mierników i innych urządzeń.

  • RS232

  • RS485

  • 2 x wyjścia cyfrowe

  • 4 x wejścia cyfrowe

  • 6 x wejścia analogowe

UC-300

Interfejs do pomiaru temperatury

Oprócz interfejsów analogowych typu 4~20 mA i 0~10 V, UC300 posiada 2 wejścia RTD d konwersji sygnału rezystancji 2/3 przewodowych czujników PT100 na sygnał prądowy 4-20 mA o zakresie od -200°C do 800°C.

UC-300

Inteligentny system wyzwalania

Użytkownicy mogą skonfigurować 16 poleceń opartych na niestandardowych warunkach wyzwalania i działaniach w celu realizacji inteligentnych zadań, takich jak zbieranie danych czasowych.

UC-300

LoRaWAN® & 4G LTE

UC300 IoT Controller obsługuje globalne plany częstotliwości LoRaWAN lub 4G, aby zrealizować nawet najtrudniejsze różne projekty.

UC-300

Zasilanie bateryjne

Sterownik posiada zasilanie bateryjne z możliwością ładowania za pomocą wbudowanego panelu solarnego. Dzięki energooszczędnej technologii LoRaWAN pozwala na bardzo długie działanie na zaledwie jednej baterii. Powoduje to brak konieczności w istniejącą instalacje, użytkownik może umieścić sterownik w dowolnym miejscu i cieszyć się jego działaniem

UC-300

Szczelna obudowa IP67

Sterownik jest umieszczony w obudowie o klasie szczelności IP67. Może zostać umieszczony w dowolnym miejscu bez względu na panujące tam warunki atmosferyczne.

Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko.

Sterowanie odbywa się za pomocą bardzo intuicyjnego interfejsu znajdującego się na platformie analitycznej.

Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.