UC-100

Sterownik modbus

UC100 to kontroler IoT służący do zdalnego sterowania i pozyskiwania danych z urządzeń Modbus RS485 poprzez sieć LoRaWAN. Może odczytać do 16 urządzeń Modbus RTU i wspierać transmisję Modbus pomiędzy serwerem a urządzeniami RS485. Ponadto UC100 obsługuje wiele warunków wyzwalania i działań, które mogą działać autonomicznie nawet w przypadku awarii sieci. W połączeniu z rozwiązaniem Milesight IoT Cloud, może łatwo monitorować i kontrolować zdalne urządzenia poprzez serwer internetowy lub aplikację mobilną. UC100 jest szeroko stosowany w aplikacjach wewnętrznych, takich jak inteligentne systemy pomiarowe, inteligentne miasta, automatyka budynków itp.

UC-100

Inteligentne komendy

Użytkownicy są w stanie skonfigurować 16 poleceń opartych na niestandardowych warunkach wyzwalania (If-Then Statements) i działań w celu realizacji inteligentnych zadań.

UC-100

Autonomiczność

Milesight RS485 to LoRaWAN Controller UC100 może autonomicznie wykonywać polecenia nawet w przypadku niedostępności sieci.

Monitorowanie

Prezentacja danych

Wszystkie dane z urządzenia są prezentowane na dedykowanej platformie. Dane pomiarowe mogą być zbierane i prezentowane na wykresach i nie tylko.

Sterowanie odbywa się za pomocą bardzo intuicyjnego interfejsu znajdującego się na platformie analitycznej.

Do użytkownika wysyłane są powiadomienia mail oraz sms o zdarzeniach. Użytkownik ma możliwość podglądu danych na komputerze oraz w aplikacji mobilnej na telefonie.