ROZWIĄZANIA DLA ROLNICTWA

Inteligentne rolnictwo

Inteligentne technologie wnoszą do rolnictwa wartościowe rozwiązania, takie jak gromadzenie, analiza i wgląd w dane, które usprawniają podejmowanie decyzji, wdrażanie strategii, prowadzenie gospodarstwa. Inteligentne technologie mogą uczynić rolnictwo bardziej produktywnym, spójnym oraz pozwalają efektywniej wykorzystywać czas i zasoby, co przynosi szereg korzyści

Oferujemy bezprzewodowe, zasilane bateryjnie systemy, wykorzystujące innowacyjną technologie radiową LoraWan, pozwala to na umieszczanie modułów w dowolnych miejscach bez względu na dostęp do mediów. Żywotność baterii osiąga nawet 10 lat co pozwoli uczynić gospodarstwo innowacyjnym na długie lata. 

Systemy monitorujące parametry gleby takie jak wilgotność, temperaturę oraz przewodność elektryczną gleby

Systemy monitorujące parametry powietrza takie jak temperatura, stężenie CO2, ciśnienie oraz wilgotność

Czujniki do pomiaru zapełnienia w różnego rodzaju kontenerach i silosach

Kontrolery do pomiarów zużycia wody i energii

Kontrolery do sterowania urządzeniami zewnętrznymi

Dedykowana platforma do podglądu zebranych danych

PLATFORMA ANALITYCZNA

Możliwości platformy

Podgląd danych w czasie rzeczywistym

Użytkownik ma możliwość podglądu danych zmierzonych przez wszystkie czujniki w czasie rzeczywistym na komputerze oraz w aplikacji mobilnej (IOS i Android).

Kontrola 

Sterowanie urządzeniami z poziomu platformy

Powiadomienia

Platforma odpowiada za wysyłanie powiadomień oraz wiadomości mail do użytkownika. Pozwala to szybko informować o ważnych zdarzeniach (definiowane przez użytkownika) takich jak np. puste zbiorniki z nawozami czy paliwami, wysoki poziom zapełnienia silosów, pożar i wiele innych.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Zbudowane na AWS w celu zapewnienia najbardziej poufnej i niezawodnej infrastruktury dla Twoich danych

Elastyczność

Działanie oraz wygląd platformy może być w łatwy sposób dostosowane pod indywidualne potrzeby klienta

EM500-CO2

Czujnik CO2, temperatury, wilgotności i ciśnienia

Miernik EM500-CO2 jest przeznaczony do pomiaru stężenia dwutlenku węgla (CO2) w trudnych warunkach środowiskowych. Jest przydatny w zastosowaniach, gdzie znajomość poziomu CO2 jest ważna, takich jak szklarnie, wentylacja budynków, przechowywanie owoców i warzyw. Ponadto umożliwia on również pomiar temperatury, wilgotności i ciśnienia barometrycznego. Łatwa instalacja w pomieszczeniach zamkniętych lub na zewnątrz.

Pomiar CO2, temperatury, wilgotności oraz ciśnienia (4 w 1)

Klasa szczelności IP67

Żywotność baterii nawet do 10 lat

EM500-SMTC

Czujnik wilgotności, temperatury i przewodności elektrycznej gleby

EM500-SMTC to zewnętrzna sonda umożliwiająca otrzymywanie dokładnych i natychmiastowych informacji na temat wilgotności, temperatury i przewodności elektrycznej gleby. Zastosowania Internetu Rzeczy (IoT) w monitorowaniu gleby, na przykład w szklarniach, przyspieszyły rozwój cyfrowego rolnictwa. Gromadzenie danych dotyczących czynników środowiskowych, takich jak temperatura, wilgotność, zawartość gleby, prędkość wiatru, opady deszczu, azot, fosfor i potas, stanowi ważną część monitorowania gleby.

Pomiar wilgotności, temperatury i przewodności elektrycznej gleby

Żywotność baterii nawet do 10 lat

Klasa szczelności IP67

EM500-UDL

Ultradźwiękowy czujnik odległości/poziomu

Czujnik EM500-UDL zapewnia bardzo dokładny pomiar odległości trudnych warunkach, takich jak monitorowanie powodzi, gospodarka ściekowa, gospodarka odpadami, monitorowanie poziomu napełnienia w silosów oraz zbiornikach na nawozy i inne. Pomiar jest oparty na falach ultradźwiękowych emitowanych i odbijanych od pobliskich obiektów.

Pomiar odległości i wypełnienia od 0,3 m do 10 m

Bezkontaktowe wykrywanie wszelkich korozyjnych cieczy, chemikaliów i materiałów palnych

Klasa szczelności IP67

Żywotność baterii nawet do 10 lat

EM500-SWL

Zatapialny czujnik poziomu wody

Czujnik EM500-SWL jest przeznaczony do pomiaru poziomu wody w zamkniętych i otwartych zbiornikach wodnych przy całkowitym zanurzeniu w cieczy. Jest wytrzymały i uszczelniony, aby zapobiec korozji i awariom.

Pomiar poziomu wód

Klasa szczelności IP67

Żywotność baterii nawet do 10 lat